blog image

MBL Hightech, MVP Çözümleri Sunuyor

MVP tam olarak nedir ve neden bunu önemsemelisiniz?

MVP (Minimum Uygulanabilir Ürün) ürününüzün, müşterilerden yeterli geri bildirimi almanızı sağlayan minimum karmaşık işlevselliğe sahip bir sürümüdür. MVP terimi, 2001 yılında Frank Robinson tarafından icat edildi ve tanımlandı. Fakat Minimum Uygulanabilir Ürün konsepti,ürün geliştirme ve yalın başlangıç fikrinden doğarak Steve Blank ve Eric Ries tarafından popülerleştirilmiştir. MVP bir teknoloji prototipi değil, projeyi uygulamaya koymadan önce bir ürün fikrini test etme tekniği ve satışını doğrulamanın yoludur.

Size Ne Sunuyoruz?

MBL Hightech of MVP, erken benimseyen müşterilerle etkileşim kurmanın ve bir ürün fikrini doğrulamanın en etkili yollarından biridir. Sunduğumuz MVP'nin amacı, müşterinin uygulamak istediğiniz projeye ne kadar ilgi duyduğunu çok fazla harcamadan bulmaktır. MBL Hightech of MVP, yanlış yöne gitmekten ve pahalı hatalar yapmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Potansiyel müşteriler kazanmanın ve taleplerini öğrenmenin yanı sıra, marka itibarı oluşturarak projeniz için finansman çekebilirsiniz.

Günümüzde müşteriler giderek daha fazla kullanıcı merkezli çözümler talep ediyor. Bize neyin en iyi olduğunu öğretebilecek asıl kişi müşterilerdir ve deneyecekleri belirli bir ürünleri varsa bize bu bilgiyi vermeleri çok daha kolaydır. MVP ihtiyacının ortaya çıktığı yer tam olarak burasıdır - müşterinin kullanması için yeterince iyi bir ürüne ihtiyacınız vardır. MBL Hightech of MVP, hangi varsayımların doğru, hangilerinin yanlış olduğu bilgisini size sağlar.

Etiketler